Rychlé odkazy: Projektová činnostInženýrská činnostDotace a financování

Ať už si přejete postavit novou dřevostavbu, chcete vylepšit existující dům nebo chystáte velký stavební projekt, jsme tu pro vás. Zaměřujeme se na následující typy výstavby:

RODINNÉ DOMY, VESTAVBY A NÁSTAVBY

Rodinné domy - bungalovy, klasické rodinné domy, moderní domy, bytové domy, vestavby a nástavby. Podívejte se do našeho katalogu, kde můžete vybírat z 27 vzorových dřevostaveb. Pokud si nevyberete z katalogu, náš architekt navrhne dům podle vašich představ, nebo budeme stavět dle projektu, který nám poskytnete.

Dřevostavby - rodinné domy, bungalovy, moderní domy, vestavby, nástavby

MALÉ DŘEVOSTAVBY

Náš DF-konstrukční systém je vhodný i pro malé stavby: chaty, zahradní domky, pergoly, altány, garážová stání, sklady na nářadí, prodejní stánky, táborové chatky, konstrukce pro zvířata apod.

Malé dřevostavby - chaty, zahradní domky, pergoly, altány, garážová stání ad.

PRŮMYSLOVÉ STAVBY

DF-systém lze využít i pro masivní konstrukce vyplněné ze stěnových velkoformátových sendvičových panelů v kombinaci s železobetonovým skeletem nebo s ocelovou konstrukcí. Postup je vhodný pro halové systémy nebo zemědělské objekty. Specializujeme se také na vestavby v podobě mobilních buněk do průmyslových objektů.

Dřevostavba jako průmyslový objekt - halové systémy, zemědělské objekty

SPECIÁLNÍ STAVBY

Zabýváme se také realizací větších dřevostaveb koncipovaných jako penziony pro seniory nebo školy. Tento typ objektu navrhujeme individuálně od projektu až po realizaci. Dle představ zákazníka umíme navrhnout samostatně stojící objekty, případně objekty v hromadné zástavbě, které tvoří samostatnou vesničku se zahrádkami a kulturním vyžitím. Samozřejmostí jsou i návrhy jednoho objektu s několika bytovými jednotkami.

Dřevostavby - školy, penziony, individuální řešení

S čím vám pomůžeme?

Projektová činnost

V našem katalogu domů můžete vybírat z 27 vzorových dřevostaveb. Nevybrali jste si? Vypracujeme návrh domu podle vašich představ nebo budeme stavět podle projektu, který nám předložíte. Jak může vypadat naše spolupráce?


VYBRAL/A JSEM SI DŮM Z DF KATALOGU

Poskytneme Vám projektovou dokumentaci pro stavební povolení zahrnující textovou část, stavební dokumentaci objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky a průkaz energetické náročnosti budovy.

Projektování domů - katalog dřevostaveb

VYBRAL/A JSEM SI DŮM Z DF KATALOGU, ALE CHCI HO UPRAVIT

Úpravy, jako je vnitřní řešení místností, velikost oken nebo dveří, vám rádi provedeme. Dokumentaci pro stavební povolení vám poskytneme v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky, průkaz energetické náročnosti budovy.

Projektování domů - úprava katalogových dřevostaveb

MÁM VLASTNÍ PROJEKTOVOU DOKUMENTACI

Náš konstrukční DF-SYSTÉM aplikujeme na vaši projektovou dokumentaci tak, aby dispozice domu zůstaly stejné. Případně, aby došlo pouze k minimálním změnám. Dokumentaci Vám zdarma poskytneme v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část.

Stavba domu podle vlastního projektu

CHCI DŮM PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV, ALE NEMÁM PROJEKTOVOU DOKUMENTACI

Společně s našim architektem vytvoříte studii vysněného bydlení. Na jejím základě připravíme projektovou dokumentaci v rozsahu: textová část, stavební dokumentace objektu, požárně bezpečnostní řešení, stavebně konstrukční část, výkresy rozvodů vody a kanalizace, výkresy vytápění, zařízení elektrotechniky i bleskosvodů, zařízení vzduchotechniky, průkaz energetické náročnosti budovy.

Architektonické studio, návrhy a stavba domů podle vašich představ


Inženýrská činnost. Stavební povolení zajistíme za vás

Inženýrská činnost nebo také „inženýring“ zahrnuje početnou složku dokumentů nutných k vydání stavebního povolení, stavebního ohlášení, územního rozhodnutí či souhlasu. V rámci procesu, který je zdlouhavý a časově náročný, je potřeba získat vyjádření řady institucí a správních orgánů (např. vodáren, distributorů energií, města, památkářů, hasičů a mnoha dalších). Tento vyčerpávající proces podstoupíme za vás.

Od nás bez jakýchkoli starostí obdržíte dokument s vydaným stavebním povolením. Pokud se rozhodnete, že si dokumenty zajistíte sami, poradíme vám jak vše vyřídit a samotné „obíhání úřadů“ už bude na vás.

Inženýrská činnost, inženýring. Zajištění stavebního povolení


Dotace a financování


ZÍSKEJTE STÁTNÍ PODPORU AŽ 550 000 Kč

Pokud se rozhodnete pro stavbu energeticky velmi úsporné nebo pasivní dřevostavby, pomůžeme vám získat státní dotaci z programu Nová zelená úsporám. Podmínkou získání podpory je velmi nízká měrná potřeba tepla stavby (max. 20 kW/m2/rok).

Poradíme se získáním státní dotace na bydlení

SPOLEČNĚ NAJDEME IDEÁLNÍ ZPŮSOB FINANCOVÁNÍ

Před podpisem smlouvy dostanete nabídku s přehlednými cenovými položkami. Na základě zvoleného způsobu financování společně vytvoříme vhodný fakturační model přizpůsobený jednotlivým fázím stavby. Zároveň s rozpočtem připravíme časový harmonogram výstavby, ze kterého bude vycházet také platební kalendář. Uvažujete o hypotéce? Náš finanční specialista vás podrobně seznámí se všemi možnostmi financování a pomůže vám s výběrem nejvhodnější bankovní instituce.

bydlení - pomoc se zajištěním financování