Jsme společnost, která staví nízkoenergetické, kvalitní a cenově příznivé dřevostavby. Fungujeme jako architektonické studio, projekční kancelář a stavební firma. Provedeme vás od návrhu domu přes přípravu stavby až po realizaci.  Všechny domy stavíme systémem certifikované montované dřevostavby z předem vyrobených panelů a samotnou montáž dopředu detailně promýšlíme. Kritické body pak na stavbě pečlivě kontrolujeme. Hrubou stavbu včetně střešní krytiny a fasádních výplní dokončujeme za 5 dní, dům na klíč už za 5 měsíců.

Vznikli jsme jako součást nadnárodního koncernu Deufol, který působí v 11 zemích a zabývá se výrobou dřevěných exportních obalů. Z původního vedlejšího projektu zaměřeného na produkci konstrukčních panelů se postupně stala plnohodnotná firma. Jako však zůstávají silná pouta mezi rodiči a jejich dospělými dětmi, tak i naše společnost zůstává nadále spjata s koncernem Deufol. 

Hodnoty, které vyznáváme


VSTŘÍCNOST

Zajímají nás vaše představy. Než se pustíme do práce, budeme se ptát a naslouchat. Úpravy katalogových dřevostaveb nebo vypracování projektu domu přesně podle vašich představ bereme jako samozřejmost.

KVALITA

Věříme v lidské zkušenosti a férovost. I proto se v našem týmu setkáte s odborníky, kteří svoji práci dělají precizně. Jen tak si totiž můžeme být jistí, že pro vás postavíme hodnotný domov.

PODPORA

Dobře si uvědomujeme, jak vyčerpávající a komplikovaná může být příprava stavby. Jsme tu od toho, abychom vám se všemi stavebními nástrahami pomohli.

 

Mohlo by vás zajímat